Oyun Yama ALL UP

3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil Uye-ol

Join the forum, it's quick and easy

Oyun Yama ALL UP

3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil Uye-ol

Oyun Yama ALL UP

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları

2 posters

3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil

gнσѕт
    gнσѕт
    Admin
    Admin

3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil 81903110
    <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 575
    <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
    <b>Yaş</b> Yaş : 31
    <b>Nerden</b> Nerden : C:\Windows\system32
    <b>Rep</b> Rep : 19
    3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil 245ast10

3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil Empty 3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil

Mesaj tarafından gнσѕт Ptsi Ocak 03, 2011 3:52 pm

3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil Ck6uew3x6g

Oyunları üçüncü boyutta oynayın. Bu iş için sadece birkaç dolara bulabileceğiniz bir 3D gözlüğe, bir Nvidia veya AMD ekran kartına ve bizim püf noktalarımıza ihtiyacınız var.

Bir içerikle üç boyutlu olarak etkileşime geçmek her şart altında daha fazla eğlence vaat ediyor. CES 2010'da tanıtılan ürünler ve Avatar gibi sinema filmleri bunun doğruluğunu gösteriyor. Hâlbuki PC oyunları şık 3D dünyasına adım atalı çok oluyor; sadece tüm kullanıcılar henüz bundan haberdar değil.

Nvidia kendi teknolojisine 3D Vision ismini veriyor ve pahalı bir Shutter gözlüğü aracılığıyla bunu pazarlıyor. Püf nokta: Ücretsiz olarak sunulan ekran kartı sürücüsü, önceden bildiğimiz kırmızı-mavi renkteki 3D gözlükleri de destekliyor. Böylece ücretsiz bir şekilde üçüncü boyutta oynayabilirsiniz.

AMD kullanıcıları ise aynı gözlüğü iZ3D'nin ücretsiz sürücüsü ile kullanabilir. Hatta bazı oyunlar doğrudan 3D moduyla beraber geliyor. Eğer hâlihazırda bir 3D gözlüğünüz varsa ilerleyen sayfalardaki bilgilerle oyunlarınızı 3. boyuta taşıyabilirsiniz. 3D gözlüğünüz yok mu? O zaman almanın vakti geldi demektir.

Arkadaşlar İZ3D programı ile 3D oyun oynamak çok kolay ekran kartım nvidia ATİ da ne olduğunu bilmiyorum ama sorun çıkmayacağını düşünüyorum İZ3D programını arama motorlarına yazarak rahatlıkla bulabilirsiniz 1.10 sürümünü indirmenizi tavsiye ederim
    programı yükledikten sonra ufak ayarlarla gözlüğünüze göre ayarlayabilirsiniz
    Red/Cyan gözlük tavsiye edilmektedir

bu programı yükledikten sonra kendi bilgisayarımda bazı oyun görüntüleri aldım derinlik duygusu oldukça fazla...

3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil Hcrwnucaqo
    3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil Hcrwnucaqo
    3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil 3ulmf2n12r
    3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil 01otqjvvxd
    3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil Vrgu8j21hg
    Don Tano
    Don Tano
    Admin
    Admin

3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil 81903110
    <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1533
    <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
    <b>Yaş</b> Yaş : 30
    <b>Nerden</b> Nerden : FireFox
    <b>Rep</b> Rep : 3
    3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil 245ast10

3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil Empty Geri: 3D Oyun Oynamak Sanıldığı Kadar Zor Değil

Mesaj tarafından Don Tano Ptsi Ocak 03, 2011 4:58 pm

Güzel paylasım...

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 4:12 pm