Oyun Yama ALL UP

Kayan Şiir Kodu  Uye-ol

Join the forum, it's quick and easy

Oyun Yama ALL UP

Kayan Şiir Kodu  Uye-ol

Oyun Yama ALL UP

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları

2 posters

Kayan Şiir Kodu

Hancock
    Hancock
    Admin
    Admin

Kayan Şiir Kodu  81903110
    <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 809
    <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
    <b>Yaş</b> Yaş : 30
    <b>Nerden</b> Nerden : C:\Program Files\Firefox
    <b>Rep</b> Rep : 9
    Kayan Şiir Kodu  245ast10

Kayan Şiir Kodu  Empty Kayan Şiir Kodu

Mesaj tarafından Hancock Ptsi Ocak 10, 2011 10:09 pm

Kod:
    <TABLE style="WIDTH: 230px; HEIGHT: 336px" borderColor=#ffffff width=167 background="http://img257.imageshack.us/img257/3540/38854457hy2.gif" border=3> <tr> <tr>
    <td background="http://img127.imageshack.us/img127/299/1demethuzunsiirdt0.gif">
    <marquee height="336" direction="up" scrollAmount="2" onmouseover="javascript:this.scrollAmount=0"
    onmouseout="javascript:this.scrollAmount=2">
    </<br> <FONT style="FILTER: glow(color=#ffffff); WIDTH: 100%; FONT-FAMILY: ????" face="Monotype Corsiva" color=#000000 size=5>
    <br>hani gitmesen diyorum.<br> bırakmasan ellerimi,<br> kaçırsan o ayrılığa giden tüm otobüsleri.<br> geceler karanlık üşüyor ellerim,<br> kalsan diyorum gitmesen.<br> o ansız vedaların hüznüne salmasan<br> sevginle tutuşmuş yüreğimi.<br> gidersen bilirim ki son olur ömrüme gidisin,<br> bir sinir kasabasında bulurlar <br> kursuna dizilmiş cesedimi.<br> geceler karanlık üşüyor ellerim, <br> üşüyor yüreğim,<br> yalnız ben değil tüm şehir üşüyor. <br> hani gitmesen diyorum.<br> bırakmasan ellerimi,<br> gidersen paramparça olur yüreğimde ağıtlar.<br> ay geceyi deler, güneş dogmadan batar.<br> ama bilirim ki her şey faydasız,<br> umutsuz bir aşkın kurbanıyız<br> ve her kimse o yazan<br> çoktan yazmış kaderimizi.<br> lakin isterdim ki,<br> kadere inat sevseydin beni.<br> hani gitmesen diyorum.<br> bırakmasan ellerimi,<br> karanlık gecelerin koynuna salmasan <br> her vurguna açık yüreğimi.<br> hani gitmesen diyorum
    </font>
    </marquee>
    gнσѕт
    gнσѕт
    Admin
    Admin

Kayan Şiir Kodu  81903110
    <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 575
    <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
    <b>Yaş</b> Yaş : 30
    <b>Nerden</b> Nerden : C:\Windows\system32
    <b>Rep</b> Rep : 19