Oyun Yama ALL UP

Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları


  Ruh insandan yaşarken ayrılırmı demeyin buyrun

  Paylaş
  avatar
  benzemaa
  Hızlı Üye
  Hızlı Üye


  <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 140
  <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
  <b>Yaş</b> Yaş : 23
  <b>Nerden</b> Nerden : Ankara
  <b>Rep</b> Rep : 6

  Ruh insandan yaşarken ayrılırmı demeyin buyrun

  Mesaj tarafından benzemaa Bir Cuma Şub. 25, 2011 7:20 am

  İlk önce bu konuyu toparladım farklı yerlerden araştırarak buldum düzenleyip sizlere sunacağım benzemaa farkıyla.İşte bu ruhun bedenden ayrılmasına ASTRAL SEYAHAT adı verilir.Tamamiyle zararsızdır ruhun kaybolma ya da zarar görme gibi bir olay yoktur.Fakat zor bir iştir.Konsantrasyon ister şimdi bu Astral seyahat hakkında araştırmamı sunuyorum.


  Bedenimizi belirli bir süre terk ederek çeşitli yerlere düşünce hızı ile gidip, gittiğimiz yerlerde meydana gelen olayları izleyebilmemiz mümkündür. Parapsikoloji Enstitüleri'nde incelenen duyular dışı algılamalarımız arasında en ilginçlerinden biridir...

  Yukarda anlatılanlara göre önceden gittiğimiz yerlerden olması gerekiyor yok paris holly wood o kadar uçmaaya gerek yok Very Happy

  Şuurumuzun bedenimizin dışına yansıması yada diğer bir tanımla, şuurluk alanımızın genişleyerek beden dışına taşma olayına Astral Seyahat veya Şuur Projeksiyonu adı verilir.


  Astral Seyahat sırasında bedenin değişik yerlerinde seğirmeler, kulakta çınlamalar ve tam ayrışma anında ise, çatırdama yada buna benzer bir takım sesler duyulabilir.

  Astral Seyahat yaparak bedeninden geçici bir süre ayrılanlar,başlarında geçen bu tecrübelerini genellikle birbirlerine çok benzer ifadelerle anlatmaktadırlar...( Teknikler bölümünde zaten olayı iyice anlayacaksınız.)

  Şimdi Hepiniz Düşünüyorsunuz bunlar tehlikelimi diye ?

  Astral seyahat tehlikeli değildir.En azından şimdiye kadar böyle bir durumun yaşandığına dair bir bilgi yoktur.Obe esnasında bedeniniz güven içerisinde yatakta yatıyor olduğu için hiç olmadığınız kadar güvendesinizdir. Beden dışında iken gümüş kordon olarak adlandırılan bir ip ile yataktaki bedeninize bağlısınızdır. Ölüm hali gümüş kordonun kopması halidir,eğer gümüş kordon koparsa bir daha bedeninize dönemezsiniz. Bu kordonun kopması ancak ve ancak normal ölümlerle ,trafik kazası hastalık vs gibi durumlarda meydana gelir.

  Yani evinizde olduğunuz zaman hiç bir problemle karşılaşmassınız.

  Astral Seyahat ında kademeleri vardır şimdi bunları anlatacağım benzemaa farkıyla Wink

  1.Kademe Dünyamız
  DÜNYAMIZ
  İçinde bulundugumuz saat ve tarih dilimidir. Düşünce hızıyla hareket edildiğinden bir yerden bir yere gitmek saniyeler alır. Bu tip astral ayrılmalarda yaşanan olaylar ve görülen şahıslar gerçektende o anda yaşanmakta olan şeylerdir. Örneğin uzaktaki bir yakınınızı düşündüğünüzde bir anda kendinizi onun yanında bulabilirsiniz. Eğer yanına gittiğiniz insanın psisik güçleri ilerlemişse, geldiğinizi anlayabilir
  2.Evre Düşler bölgesi

  En çok dikkatımı çeken buydu benim

  İlkel dinlerden günümüze kadar gelmiş tüm dinlerde de varliği kabul edilen, insanın yalnızca rüyalarında gidip gezebileceği bir düşler dünyası vardır. Bazı inanışa göre cinler bu bölgede yaşamaktadır. İnsanın korkularıyla yada düşünceleriyle yüzyüze kalabileceği tek yerdir. Herşey düşünce hızına dayalı olduğundan, korktuğunuz herhangi bir şey aklınıza geldiği anda onu karşınızda bulabilirsiniz. Ama korkacak bir şey yok çünkü aklımıza gelipte vücut bulan herşeyi o anda yok olduğunu düşünerek ondan kurtulabiliriz.  3.Ve son evre PARALEL EVRENLER BÖLGESI
  Zaman içinde yolculuk yapılabilen tek yerdir. Kim bilir belki de yaptığımızı zannettiğimiz fakat düşler dünyasından öteye geçemediğimiz bir yer de olabilir. Paralel evrenler bölgesinde gördüğümüz yerler bulunduğumuz dünya ile çok benzerlik gösterir hatta rüyalarımızda görüpte (evimizi gördüm ama daha farklıydı) dediğimiz bazı görüntüler, rüya sırasında paralel evrenler bölgesinde gördüğümüz yerlerdir. Bu bölgede kendimizinkine benzettiğimiz farklı insanların hayatlarını inceleme fırsatımız vardır.

  Tamamını ben toplarladım farklı sitelerden resimleri ayarladım %90 emeğimdir Lütfen +Rep esirgemeyin. İyi Forumlar...(benzemaa)

   Forum Saati Salı Ara. 11, 2018 9:22 am