Oyun Yama ALL UP

Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları


  Farm Frenzy 2 -Türkçe Yama

  Paylaş
  Hancock
  Hancock
  Admin
  Admin


  <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 809
  <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
  <b>Yaş</b> Yaş : 25
  <b>Nerden</b> Nerden : C:\Program Files\Firefox
  <b>Rep</b> Rep : 9

  Farm Frenzy 2 -Türkçe Yama

  Mesaj tarafından Hancock Bir Salı Şub. 22, 2011 3:43 pm

  Sürüm Adı : Türkçe Yama
  Rar Şifresi : Yok
  Part Sayısı : 1

  Oyun Görüntüleri | R  Oyun Hakıdaki bilgil

  Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:

  Farm Frenzy çocuk oyunları serisinde başarılı bir yapımdır. Oyunda çiftlik kurup yaşamın aşamalarını görebilir ve calılar dünyasının ilginç yönlerini keşfedebilirsiniz.

  Şehrin kasvetli görüntüsünden bıkan ve hayatında hiç bir hayvana elini süremeyen çocukların özlemini bir nebze olsun giderebilmek için bu tür oyunların faydalı olduğunu düşünüyoruz. Bir yumartanın nasıl meydana geldiği hangi hayvanların yumurtladığı, hangilerinin bir canlı dünyaya getirdiğini anlamak eğlenceli ve bilgilendirici bir olaydır. işte Farm Frenzy 2 tüm bu yaşam biçimlerini çocukları bilgilendirici ve eğlenceli bir oyunla tanıtma gayreti içerisindedir.

  Farm Frenzy 2 ilk Farm Frenzy oyununa göre daha güzel grafikler ve geliştirilmiş ürünler yer alıyor. Hayvancılık yapmak için kendi çiftliğinizi kurup en basitten gelişmiş çiftliğe kadar sürdürmeniz gerekiyor. Saldıran yabani hayvanları kafesleyip pazarda satabilirsiniz. Hayvanlardan topladığınız ürünleri işleyip paraya çevirmeli ve çiftliğinizi geliştirmelisiniz.

  indireceğiniz Farm Frenzy 2 türkçe yama dil eklentisi ile Farm Frenzy 2 oyununu türkçe olarak oynayabileceksiniz. Farm Frenzy 2 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

  Farm Frenzy 2 Türkçe Yama Kurulumu

  Yamayı kurmaya başlamadan önce Farm Frenzy 2 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Farm Frenzy 2 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak oyununn kurulduğu "C:/Program Files/Alawar/Farm Frenzy 2/Data" klasörüne giriyoruz. Eğer başka bir yere kurdu iseniz o zaman Farm Frenzy 2 nin kurulu olduğu klasörden "Data" klasörüne girin. Orada "Data.pack" ve "En.pack" isimli dosyalar olduğunu göreceksiniz. Bize lazım olan "En.pack" isimli dosyadır. En.packı WİNRAR ile açın sonra "sys" klasörüne indirdiğiniz yama içerisindeki "strings.xml" dosyasını atın. winrarı kapatın. Oyunu başlatın. Türkçe olduğunu göreceksiniz.

  Not: Her ihtimale karşı yamayı kurmadan önce orjinal dil dosyası olan En.Pack isimli dosyayı yedekleyin. Eğer Farm Frenzy TR yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

  hotfile Linkleri

  hotfile.com Farm_Frenzy_2.zip.html


   Forum Saati Çarş. Ocak 23, 2019 11:44 pm