Oyun Yama ALL UP

Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları


  Halo: Reach'in İkinci Harita Paketi Duyuruldu

  Paylaş
  Halo: Reach'in İkinci Harita Paketi Duyuruldu

  Mesaj tarafından  Bir Ptsi Şub. 14, 2011 8:43 pm


  Highland görsel olarakta enfes gözüküyor.

  Hikayesine Reach'in düşüşü ile muhteşem bir son veren Halo: Reach, çıktığı günden itibaren Xbox Live üzerinden en çok oynanan oyunlar listesinin üst sıralarında yer alıyor. Noble Map Pack ile içeriğini de güncelleyen Halo: Reach için ikinci harita paketi duyuruldu.

  Hatırlarsanız birkaç gün önce yaptığımız bir haberde oyunun ikinci harita paketine ait ilk görüntüleri sizlerle paylaşmış ve oyunun yeni harita paketinin Defiant ismi ile çıkış yapabileceğini belirtmiştik. Bugün ise yapılan açıklama ile bu dedikodu doğrulandı ve oyunun ikinci harita paketi Defiant duyuruldu.

  Tıpkı ilk harita paketinde olduğu gibi 800 MS puanı ile satılacak olan Defiant, Mart ayı içinde Xbox Live'daki yerini alacak. Activision ile anlaşan Bungie yerine 343 Industries tarafından yapılan bu harita paketleri multiplayer ve Firefight modları için oyuncuların beğenisine sunulacak. haritaların ismi ise Unearthed, Condamned ve Highlands...

  Haritalara baktığımızda ise Condamned'te Orbital Station Gamma adlı uzay istasyonunda olduğumuzu görüyoruz. UNSC filosundan olan bu devasa istasyon Reach ve Dünya arasındaki en öncemli istasyonlardan birisi. 6 - 12 oyuncu desteği bulunan bu haritada oynanacak olan modlar ise ;Team Slayer, Team Objective ve Free for All.

  Unearthed adlı haritada ise Titanyum madenini görüyoruz. Bu harita paketinde ise Firefight modu oynanabilecek. Büyük bir Covenant gemisinin gökyüzünü süslediği Highland haritası ise favori haritalardan biri haline gelebilir. Askeri eğitim alanı da bulunan bu haritada 8 - 16 oyuncu desteği var. Oynanabilen modlar ise Big Team Battle, Team Slayer ve Team Objective.

  ALINTIDIR...

   Forum Saati Perş. Kas. 15, 2018 4:52 am