Oyun Yama ALL UP

Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları


  Kırık Link Bildirim Merkezi..!

  Paylaş
  avatar
  gнσѕт
  Admin
  Admin


  <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 575
  <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
  <b>Yaş</b> Yaş : 25
  <b>Nerden</b> Nerden : C:\Windows\system32
  <b>Rep</b> Rep : 19

  Kırık Link Bildirim Merkezi..!

  Mesaj tarafından gнσѕт Bir Ptsi Ocak 03, 2011 2:57 pm

  Lütfen Okuyun

  Merhaba arkadaşlar.. Öncelikle belirtmeliyim linklerin kırılması gerçekten sinir bozucu bir durum.. Lakin link kırılma sebebi kesinlikle bizimle alakalı değil. Tamamiyle şikayet sözkonusu olup linkleri sildirmek istemesidir şahısların.. Benim için problem yok tekrar tekrar 100 kere de olsa upload ederim diyerekten bu bölümü açmış bulunmaktayım..


  Nasıl bildirim yapacaksınız?

  Oyunun konu adresini buraya yapıştırıp , bu linkteki hotfile veya netload artık kırık olan hangi uploadsa onu bildirmeniz yeterlidir.
  Örnek :http://oyunyama.all-up.com/t41-call-of-duty-modern-warfare-full-ripadresindeki oyunun Fileserve linkleri kırılmış.

  ÖNEMLİ NOT : Konu adresini (linkini) buraya pasteleyin.. Oyun ismini veya partı buraya pastelemeyin mesajınız silinir.

  Kırık link bildirimi bana ne kazandıracak?

  Öncelikle forumumuz temiz bir forum yolunda sizlerin bildirimleri ile daha güzel yolları katedecek buna eminim.. Ayrıca kırık link bildirimi yaptıktan sonra , yaptığınız bildirimle en kısa sürede ilgilenilecek ve siz de biran önce linklerinize kavuşmuş olacaksınız..


  NOT: Okunan ve işleme alınan bildirim mesajları ADMİN ler tarafından silinmektedir."Mesajım ne oldu kim sildi" diye tereddüte düşüpte tekrardan bildirimde bulunmayınız...

   Forum Saati C.tesi Ara. 15, 2018 3:17 pm