Oyun Yama ALL UP

Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları


  Hızlı internet için 100% çözüm!!!!

  Paylaş
  gнσѕт
  gнσѕт
  Admin
  Admin


  <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 575
  <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
  <b>Yaş</b> Yaş : 25
  <b>Nerden</b> Nerden : C:\Windows\system32
  <b>Rep</b> Rep : 19

  Hızlı internet için 100% çözüm!!!!

  Mesaj tarafından gнσѕт Bir Paz Ocak 02, 2011 5:17 pm

  Bir sürü DNS deniyorsanız ve sürekli yavaş internetten rahatsız oluyorsanız, özellikle Hotfile, Fileserve ve Netload gibi sitelerden oyun partlarını indirirken uzun süre bekliyorsanız işte size çözüm.

  Namebench'i deneyin. Bilgisayarınızın kullanabileceği en hızlı DNS serverlerini arar. Namebench internet geçmişinizi ve sitelere girerken harcanan giriş sürelerini hesaplar ve size en uygun DNS'yi bulur. Tamamen ücretsiz olan bu programı Aşağıda verdiğim linkten indirebilirsiniz. Bu program 20% Google'un projesidir.


  Size en uygun DNS ayarlarını bulur ve sizede sadece DNS adreslerini Ağ Bağlantılarına girmek kalır.

  DİKKAT!!!! Programın DNS bulması 5-25 dakika sürer...

  Kullanım : programı indirdikten ve yükledikten sonra en üst kısma programı açtığınızda Yere Ağ IP'nizi ( örnek; 192.168.1.1 ) yazacaksınız veya orda kendisi yazılı halde bulunur. sonra siz sadece Start Benchmark butonuna tıklayacaksınız. İşlem bittikten sonra ( 5-25 dakika sonra ) bir internet sayfası açılacak. Sağ köşede "Primary Server" ve "Secondary Server" adresleri bilgisayarınızın kullanabileceği en hızlı DNS server'leridir. o serveri Ağ Bağlantılarınıza gireceksiniz. Bu kadar....

  http://x7.to/d250uc

   Forum Saati Çarş. Ocak 23, 2019 10:35 pm