Oyun Yama ALL UP

Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları

Sonu Böyle Olsaydı....[OYUN]

Paylaş

Sonu Böyle Olsaydı....[OYUN]

Mesaj tarafından  Bir Paz Şub. 06, 2011 10:01 pm

Oyun alıntı falan değildir 100% kendi yapımımdır.

Kime şimdi bi hikaye anlat desem anlatır.Hep mutlu sonla biter.

Bu Oyunda ise herkes istediği bir hikayeyi seçip sadece 'sonunu' kendisince değiştirecek.

Bu oyunda aynı hikayeyi farklı kişiler olduğu sürece(örn: Ahmet: pamuk prensesi seçti Mehmet:Pamuk prensesi seçti) birsürü kişi anlatabilir.Tabi bu sadece o hikayeyi anlatın değildir.
    Şu şekilde yazacaksınız(lütfen xP )
    Hikaye:..........(Noktalara hikaye adı)
    Gerçek sonu:.........
    Benim sonum:.......

Şeklinde olursa sevinirim.

Ayrıca sadece hikaye değil bazı ünlü filmleri de değiştirebilirsiniz.

Başlıyorum:
    Hikaye:Pamuk Prenses
    Gerçek Son:Zehirli elmayı yiyen ''akıllı' xP Pamuk Prenses bayılır.Bunun üzerine Beyaz Atlı Prens onu öper ve uyandırır.Birlikte mutlu mesut yaşarlar...
    Benim sonum:Zehirli armutu yemiş Pamuk Prenses.Beyaz Atlı Prens'i bekliyen Pamuk Prenses beklemiş....Beklemiş...Baya bi beklemiiiş....Sonra bi tıkırtı gelmiş.Ancak gelen babasıymış!Babası Abbuzittin Kıllıbacak kızın kulağından çekip uyandırmış ve demişki:
    -Sen hangi cürret elalemin Prensiyle öpüşmek istersin!Senin ayağını bacağını kopartırım demiş!
    O sırada bunlar eve varmış ve Prens te Pamuğun yatması gereken yere.Sormuş cücelere.
    -Nerde bu kız şimdi!
    Cüceler: -Ulan 1 saat geç gelmişsin çiçek miçek te yok!Babası aldı götürdü onu.Zaten bu halinle sana hiç vermezdi hadi düdük makarnası yalllah!
    Demişler ve masal burda bitmiişşş.

MUTLU SON!!!

Forum Saati Salı Tem. 17, 2018 8:35 pm