Oyun Yama ALL UP

Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları


  Quake 4 - Türkçe Yama

  Paylaş
  Hancock
  Hancock
  Admin
  Admin


  <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 809
  <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
  <b>Yaş</b> Yaş : 25
  <b>Nerden</b> Nerden : C:\Program Files\Firefox
  <b>Rep</b> Rep : 9

  Quake 4 - Türkçe Yama

  Mesaj tarafından Hancock Bir Ptsi Ocak 31, 2011 1:04 am


  : Türkçe Yama
  : Yok
  : 1


  Oyun Görüntüleri

  AÇIKLAMA :

  Tanıtımı : Raven Software tarafından geliştirilen Quake 4 en ünlü oyun serisi ünvanını almaya aday gibi görünüyor. Doom III motorunu kullanacak olan QuakeIV kendi motorunu kullanmayan ilk Quake oyunu olacak.
  Oyunda yeni hikaye şöyle gelişiyor, Quake II de, oyun kahramanı, Strogg larla savaşan isimsiz bir uzay askeriydi. Quake II de, askerimiz Stroggos a gidip milyonlarca yaratığı yok ettikten sonra "makron" olarak bilinen Stroggos liderini de yok ediyordu. Quake4 tam buradan başlıyor. Quake II deki isimsiz askerimizin sarfettiği çabalar Strogg tehdidini ortadan kaldırmaya yetmemiştir.

  Dünya dan Stroggos a, bu sorunu tamamen yoketmek için birkaç askeri tim gönderilir. Kane in timi Strogg lar tarafından ele geçiriliyor. Kane, kendisini bir Strogg üssünde buluyor. Kafatasından içeri büyük bir iğne sokuluyor, dönen bıçaklar bacaklarını diz altından kesiyor ve yerine yapma bacaklar yerleştiriliyor. Bunun gibi birçok operasyona daha maruz kalan Kane, işlemin son noktasında beynine yerl  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


  --------------------------OyunYama.all-up.com-------------------------

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]


   Forum Saati Çarş. Ocak 23, 2019 6:20 pm