Oyun Yama ALL UP

Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları


  Mirror Edge İnceleme

  Paylaş
  Hancock
  Hancock
  Admin
  Admin


  <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 809
  <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
  <b>Yaş</b> Yaş : 25
  <b>Nerden</b> Nerden : C:\Program Files\Firefox
  <b>Rep</b> Rep : 9

  Mirror Edge İnceleme

  Mesaj tarafından Hancock Bir C.tesi Ocak 29, 2011 3:15 pm

   

     Mirror"s Edge gerçekten farklı bir FPS hata tam olarak FPS olduğu bile söylenemez . Oyunun konusu kötüleşen dünyada yasadışı kryeler hemde çok hızlı ve adeta insan üstü küçleri olan kuryeler sizde bunlardan birisiniz. Çatılardan hopluyor demir parçalarına yada çeşitli objelere tutunup verilen görevlerden anınızın akıyla çıkmaya çalışıyorsunuz işte bu görevlerden bririnde kardeşiniz sizi arıyor ve tedirgin bir sesle "başının derte" olduğunu söylüyor yanına giddinizde ölü bir adamın yanında olduğunu görüyorsunuz ama kadeşiniz "ben öldürmedim olayı üstüme yıkmaya çalışıyorlar"diyor ve olaylar başlar. Oyunda Faity adlı genç güzel tarz sahibi bir kızı canlandırıyorsunuz.  Grafikler ve Efekler   Birisinin hayel dünyasından fırlamış gibi duran çevre ve şehir ki şehir dev göktelenlerle dolu , beyaz tonun hakim olduğunda bir dünya gibi. Ama aksine içmekenlarda genellikle parlak renkler mavi , kırmısızı , sarı gibi renklerin açık tonları bulunmaktadır. Çevre ve görsellik iyi oluşturulmuş sanki biz oyunu açmadan 2 dakika önce kurulmuş bir şehir gibi durması yaşayan insanların o GTA daki hissi vermemesi biraz sinir bozuyor ama havalarda olduğunuzdan genelde bula fazla uğraşmıyorsunuz . Tutunduğunuz abjelerde öyle armut gibi belli olmuyor zaten beşinizde bütün polis teşkilatı olduğundan tbana kuvvet kaçarken " dur la nereye tutunucz bi bakak" diyemiyorsunuz seri kombolarla ulaşmanız gereken yere varmaya çalışıyorsunuz.


  Ses   Oyunda seslerde çok iyi , oraya buraya zıplarken çıkna sesler o gerçekliği yansıtıyor. polislerin arkanızdan bağırması çevreden gelen sesler sizi etkiliyor hata bazen oluşan luzumsuz sessizlik sinirinizi bozabiliyor. Bazen kötü atlayışlarda kızımızın çıkartığı sesler "ula nebiçim atlıyorum biraz dikat edek kızın biyerini kırıcaz " dedirtiyor. Oyundaki müziklerde fena değil ama sizin kendi Bilgisayarınızdan açacağınız çılgın rock parçaları veya çok hareketli yabancı parçalar oyuna ilginç bir tat katacaktır.  Oynanabilirlik   Gerçekten ilginç bir FPS oyunu genelde FPS"lerde vur geç eyil saklan bombayı kur patlat asla arkana bakma gibi Ranbo raconunda alıştığımız ve bu tür zıplaması bol oyunları RPG de görmeye alışkın olduğumuz için kmera açısından bir alışma süresi geçiriyorsunuz hata ilk bölümlerde 1 - 2 saat uğrayan arkadaşlarda olacaktır ki onlardan biride benim. Oyunda hızla koşarken yada komboları tamamalamaya çalışırken tutunucanız objelere kaçırmak içten bile diğil bunu düşünen yapıcılar oyuncuların cdyi kırıp parçalamasınlar diye bir ayar eklemişler bu ayarı yaptıktan sonra opjeleri oyun kendisi gösteriyor geçekten büyük kolaylık salıyor buna ramer koşarken ters tarafa atlana bölümlerde tutunma hata o tarafa doğru hareketlenme bile mümkün değil gibi geliyor insana..


  Mirro"s Edge neden oynamalıyım ?     Oyun gerçekten ilginç bir FPS burdan söyliyim COD"daki aksiyon bu oyunda yok hata ateş etme yok ama bunun yerine mütgiş kama sahneleri var benim en çok hoşuma giden aşağı doru kayarken biyerlere tutunmaktı bunun hecanı gerçekten çok farklı yada helikopterden gaçarken yaptığını başarılı kombolar insanı gerçekten gaza getirebiliyor.Eyer Yamakasi (2001) Les FilsDu Vent (2004 ve Banlieu 13 (2004) gibi flimlerdan hoşlanıyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.   

  Burak Bostancı
  gнσѕт
  gнσѕт
  Admin
  Admin


  <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 575
  <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
  <b>Yaş</b> Yaş : 25
  <b>Nerden</b> Nerden : C:\Windows\system32
  <b>Rep</b> Rep : 19

  Geri: Mirror Edge İnceleme

  Mesaj tarafından gнσѕт Bir Ptsi Ocak 31, 2011 1:31 am

  Paylaşımın için saol!!

   Forum Saati Çarş. Ocak 23, 2019 6:25 pm