Oyun Yama ALL UP

Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları


  WoLF Quest İncelme

  Paylaş
  avatar
  Hancock
  Admin
  Admin


  <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 809
  <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
  <b>Yaş</b> Yaş : 25
  <b>Nerden</b> Nerden : C:\Program Files\Firefox
  <b>Rep</b> Rep : 9

  WoLF Quest İncelme

  Mesaj tarafından Hancock Bir C.tesi Ocak 29, 2011 3:09 pm


  “Hamın çacukalrı sakla ayı kokusu aldım “”hanım sen kal ben iki geyik avlayıp geleyim şu şahnede dikkat et “ işte 3 günümü bu sözler aldı .
  İşte benim oyunum diyebileceğim bir oyun olan Wolf Qusest bence Türkiye’de gerektiği illiği görememiştir bundan olacaktır ki ilk detaylı incelemesini yapan site Oyunyama.all-up.com oluyor . Oyunu nasıl keşvetiğimi soracak olursanız bir soru ile keşveddim . “Hayalinizdeki oyun nedir ? “ sorusuna zihnimde aradığım cevap bu oyunu googlede buldu neyse oyuna geçelim .

  Oyun adında anlacağınız gibi oyun kurtlarla ilgili. Oyunda bir kurdu canlandırıyorsunuz . Oyunun başında karakterimizi yarata biliyoruz . Rengini ayarladıktan sonra isim ve cinsiyeti seçiyorsunuz . Cinsiyet önemli karşı cinsinizle çiftleşip yavrularınız oluyor . Karakteriniz hazır olduktan sonra “ play “ tuşuna basıp oyuna başlıyoruz .

  Oyuna ilk olarak kurak dağlık bir bölgede ki bu bölge kurak dere yatakları kurumuş bir bölgedir. Oyunda “m” tuşuna basarak haritayı açıyoruz . Pembe yerler diğer kurtların bulunduğu yerlerdir , kırmızı yerler geyik olan yerlerdir . Oyunda 3 tane pembe bölge vardır bu bölgelerin her birinde kutları bulup üstünlük sağlamanız gerekir . Kurtları bulmak için “v “ tuşuna basarak koku moduna geçip sarı kokuları takip etmeniz gerekir .Geyik kokuları ise pembe , tavşanların ki turuncu , çakalların ki yeşil , ayların ki laciverttir . 3 bölgede de üstünlük sağladıktan sonra bir karşı cins bulup onunla konuşarak konuşmak dediğim siz İngilizce cümleyi seçiyorsunuz karakteriniz bunu diğer kurda hareketlerle anlatıyor .Sonra 5 love işareti oluyor ve kurt artık sizinle takılıyor . Bu kurtla beraber avlana biliyorsunuz . Sonra “save” yapıp diğer harita geçiyorsunuz bu harita oyunun 2. kısmı gibidir.

  Oyunun 2. kısmında artık aile kurma zamanındır . Oyunun bu ikinci haritası daha yeşillikli grafik anlamında daha zengin ve sulaktır. Haritayı açar açmaz ilk gözümüze çarpan ilk şen geyik ve kurt alanlarının daha büyük olduğudur. Ve yavrulamak için yeni alanlar vardır bunların regi yeşildir bu bölgelere gidip 4 adet yavru yapıyorsunuz. 4 yavruya istediğiniz adı koya biliyorsunuz bence arkadaşlarınızın ismini koyun yavrular uzaklaştığında rahat bulabilesiniz karışmazlar . Yavruların bulunduğu bölgeyi “P” tuşuna basarak işaretliyor (koku bırakıyorsunuz) yavruları doyurmak için canımızın yanında çıkan tam doyduktan sonra dolan bölümü kullanıyoruz o bölüm dolunca aç yavrunu yanına gidip “f” tuşuna pasıp depoladığım yiyeceği kusuyoruz . Yavrular belirli büyüklüğe gelince kurt bölgesinin yanında çıkan yıldıza yeşil küçük alana yavruları götürüyoruz . Benim en çok zorladığım kısım bu yavrular acıkıyor yavaş yürüyor kartal geriden kalan yavruyu kapıyor offf offf . . O bölgeye götürünce yavrular ve siz otomatik uluyorsunuz ve oyunun bu paketi burada bitiyor şaşkın bakışlarınız arasında sizi ana menüye atıyor ..

  Grafik & Ses  Oyunu sağlam bir firima desteklememesine rağmen güzel beni tatmin eden bir grafik yapısı var özellikle 2. harita beni etkiledi şahsen .. Sesler bence daha iyi olabilirdi . Şöyle ki her olayda ayrı bir ses çıkarıyorsunuz ama bu sesler hep aynı be beni açıkcası rahatsız eti birde avlanırken darbe seslerinden pek hoşlanmadım .  Ne oldu yaaa ??  Oyunun sanki bir hata yapmışsınız gibi bitmesi beni çok hayal kırıklığına ürattı özellikle yavruları o kadar benimsemiş o kadar yedirip içirip korumuşken umarım şu ek paket çabuk gelir de terim kurumadan bir sürü kurabilirim .  Neyse ki Multiplayer VAR !  Oyunun multiplayer özelliği olması finaldeki sinirimi biraz yatıştırdı ama multiplayer oynamak için WOLF QUEST in sitesinde üyelik almak gerekir bu üyelikte en fazla 3 en az 1 günde açılıyor. Multiplayer modunda arkadaşlarınızla avlanabilirsiniz  Burak Bostancı

  avatar
  gнσѕт
  Admin
  Admin


  <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 575
  <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
  <b>Yaş</b> Yaş : 25
  <b>Nerden</b> Nerden : C:\Windows\system32
  <b>Rep</b> Rep : 19

  Geri: WoLF Quest İncelme

  Mesaj tarafından gнσѕт Bir Ptsi Ocak 31, 2011 1:32 am

  Paylaşımın için saol!!Uğraşmışsın

   Forum Saati Salı Ara. 11, 2018 9:36 am