Oyun Yama ALL UP

Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları


  Microsoft, Games For Windows'a İlgi Gösteriyor

  Paylaş
  avatar  Microsoft, Games For Windows'a İlgi Gösteriyor

  Mesaj tarafından  Bir Çarş. Mart 09, 2011 5:26 pm  Microsoft, PC oyuncuları için hazırladığı oyun portalı Games For Windows'un gelişmesi gerektiğini kabul etti. Aynı zamanda dijital satış platformu olan Games For Windows, daha fazla yapımcının katılımı ile gelişecek.

  Microsoft'tan Kevin Unangst, servisin, oyunculara Achievement'lar, arkadaş listeleri, multiplayer ve oyuncu eşleştirme sağlamak gibi doğru amaçlar için kurulduğunu fakat PC'den daha çok konsol servisi gibi olduğu için zor bir başlangıç yaptığını söyledi. Ayrıca Games For Windows'un başarıya ulaşmasında kilit nokta olan özel oyunlar faktörünü atladıkları belirtti. Sadece Games For Windows'da yayınlanacak oyunlar çıkartmanın servisin başarısına doğrudan etki ettiğini söyleyen Unangst, referans olması açısından Halo ve Xbox Live örneğini veriyor.

  Games For Windows, önümüzdeki dönemde çıkacak Fable 3 ve Age of Empires Online gibi yapımlarla etkisini arttıracak ve daha fazla yapımcının katılımı ile oyunculara hizmet vermeyi devam edecek.

   Forum Saati Çarş. Ocak 23, 2019 6:24 pm