Oyun Yama ALL UP

Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları


  DarkSiders 2 2012 de geliyor...

  Paylaş
  gнσѕт
  gнσѕт
  Admin
  Admin


  <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 575
  <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
  <b>Yaş</b> Yaş : 25
  <b>Nerden</b> Nerden : C:\Windows\system32
  <b>Rep</b> Rep : 19

  DarkSiders 2 2012 de geliyor...

  Mesaj tarafından gнσѕт Bir C.tesi Şub. 19, 2011 7:41 pm


  İlk Darksiders oyunu gerek ana karakterimiz War, gerekse de oyun elementleri ve dünyası ile oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmıştı. Başarılı satış rakamlarından sonra THQ'nun Darksiders 2'nin geliştirildiğini duyurması uzun zaman almamıştı. En erken 2012 yılında piyasaya çıkacak oyunla ilgili THQ yetkilileri bazı açıklamalarda bulundu.


  Danny Bilson tarafından yapılan açıklamaya göre Darksiders 2'de farklı bir karakter yer alacak (War'a hoşçakal deyin) ve aynı andaki başka bir hikayeyi konu edinecek. Yani Mahşerin Dört Atlısı'nın yeni bir üyesini göreceğiz gibi görünüyor. Bilson'a göre sadece 1 karakter (apocalypse) seçeceğiz.


  Darksiders 2'de yeni ve daha güçlü mekaniklerin olacağını söyleyen Bilson, eğer bir devam oyunu yapılacaksa ilk oyunun tekrar edilemeyeceğini, bunun seri için çok önemli olduğunu da belirtti. Yani yeni karakterin yanı sıra yepyeni oynanış mekanikleri de bizi bekliyor.
  alıntıdır...
  (bnce darksiders bütünüyle harika bir oyundu.yapımcıların bu oyunda karakter değişimi yapması oyunun bütününü bozucağına inanıyorum.oyunnun karakteri(WAR),senaryo ve her yönüyle bnce mükemmeldi.inş yapımcıların bu kararı oyunu olumsuz bir şekilde etkilemez.okuduğunuz için teşekkürler...)

   Forum Saati Çarş. Ocak 23, 2019 11:24 pm