Oyun Yama ALL UP

Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları


  EA: Battlefield 3 Yılın Oyunu Olacak

  Paylaş
  avatar  EA: Battlefield 3 Yılın Oyunu Olacak

  Mesaj tarafından  Bir Çarş. Şub. 16, 2011 4:56 pm  Battlefield 3'ün duyurulması özellikle FPS severlerde büyük bir heyecan yarattı. Oyunun Game Informer'dan sızan ilk görüntüleri sonrası heyecanımız daha da arttı. DICE'in Bad Company 2'de gösterdiği üstün performans (multiplayer modları için söyleyebiliriz) oyuncuların güvenini kazanmalarına yetti.

  Oyuncuların büyük beklenti içinde olduğu Battlefield 3'ten EA'in de beklentileri çok fazla, öyle ki yayıncı firma, DICE'in yılın en iyi oyununu yapacağını düşünüyor.

  Goldman Sachs Technology and Internet Conference'ta konuşan EA patronu John Riccitiello, FPS dünyasında Medal of Honor'la (ilk oyunları kast ediyor) büyük bir pazar yarattıklarını, ama bu nesilde market liderliğini kaybettiklerini, ama bu konumu tekrar kazanmak istediklerini söyledi.

  Electronic Arts Ceo'su Riccitiello açıklamalarına şu sözlerle devam etti:

  "Burada fırsat için bir pencerenin açık olduğunu düşünüyoruz. Battlefield 3'ü geliştirmek için 3 yıldır çaba gösteriyoruz. Bence Battlefield 3 bu yıl oyun endüstrisinin en iyi oyunu olarak karşımıza çıkacak."

  Mirror's Edge 2 gibi çok beklenilen bir projeyi iptal eden Electronic Arts'ın FPS'lere bu kadar önem vermesinin tek nedeni tabi ki daha fazla kazanç. Ne deniyor bir şarkıda. Para, para, para.

   Forum Saati Çarş. Ocak 23, 2019 11:58 pm