Oyun Yama ALL UP

Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları


  Bu Oyunu Windows 7 Oynatırmı! Öğrenmek İçin Dal İçeri!

  Paylaş
  gнσѕт
  gнσѕт
  Admin
  Admin


  <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 575
  <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
  <b>Yaş</b> Yaş : 25
  <b>Nerden</b> Nerden : C:\Windows\system32
  <b>Rep</b> Rep : 19

  Bu Oyunu Windows 7 Oynatırmı! Öğrenmek İçin Dal İçeri!

  Mesaj tarafından gнσѕт Bir Salı Şub. 15, 2011 11:36 pm

  Bu Oyunu Windows 7 Oynatırmı?
  Forumumuzda forumu takip ederken oyun forumlarında üyelerimizin “Windows 7 ye uygunmu?” Windows 7 de açılırmı?” vb. gibi sorularla karşılaştığım için bu konuyu açmış bulunuyorum…
  Öncelikle Windows 7: Windows Vistanın üzerine bi kaç daha özellik eklenip yeni bir windows ürünü sunmuşlardır… Aslında windows vista ile aynıdır. 2 türlü Windows 7 vardır. Bunlar Windows 7 32 bit ve Windows 7 64 bit.
  Bir oyunun uyumlu olup olmadığını nasıl anlarım: Oyunun sistem gereksinimlerine baktığımız zaman sistem gereksinimlerinde Windows Vista veya Vista varsa Windows Vista ile Windows 7 aynı olduğu için Windows Vistada oynanabilen oyunlar Windows 7 dede oynanabilir…
  Windows 7 32 bit: Windows vista ve Windows 7 64 bit e göre daha oyun için uyumlu olan platformdur! 2008, 2009, ve 2010 yılında çıkmış oyunları oynayabilirsiniz… daha önceki tarihlerde çıkmış oyunlarda uyumluluk sorunu %45 civarı verir. Bu durumda oyunun uyumluluk modunu değiştirerek oyuna girme imkânınız olabilir. Uyumluluk değiştirmek için: Oyunun simgesine mausun sağ tuşu ile tıklıyoruz. Özellikler diyoruz. En yukarıda Uyumluluk var oraya tıklıyoruz. Uyumluluk modundakiBu programıaşağıdaki için uyumluluk modunda çalıştır. I işaretliyoruz ve Windows 2000, Windows XP Service Pack 2 veya Windows XP XP Service Pack 3 ü seçip Uygula diyoruz.
  Windows 7 64 bit: İşletmeler, ofisler vb. iş yerlerine işlem yapmak vb. için daha uyumlu olan Windows’ tur ve %89 civarı oyunlar için uyumlu değildir. Fakat yeni çıkmış (2009, 2010) oyunlarını oynatır.
  Yukarıdaki bilgileri okudunuz diye düşünüp sorunun cevabına gelelim;
  Platformunuz 32 bitse oyunları uyumluluk değiştirerek veya normal bir şekilde oynayabilirsiniz.
  Platformunuz 64 bitse oyunlarda uyumluluk sorunu yaşayabilirsiniz…
  Umarım anlaşılır bir biçimde hazırlamışımdır… Şöyle baktığınız zaman yüzünüzde üzüntü olmaması dileğiyle HOŞÇAKALIN…
  Saygılar…

   Forum Saati Çarş. Ocak 23, 2019 11:22 pm