Oyun Yama ALL UP

Oyun Yama ALL UP

Oyun Yamaları


  CRYSIS 2 Yolda

  Paylaş
  benzemaa
  benzemaa
  Hızlı Üye
  Hızlı Üye


  <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 140
  <b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
  <b>Yaş</b> Yaş : 23
  <b>Nerden</b> Nerden : Ankara
  <b>Rep</b> Rep : 6

  CRYSIS 2 Yolda

  Mesaj tarafından benzemaa Bir Paz Şub. 13, 2011 6:23 am

  Crysis 2′nin (ve/veya devam oyununun) geleceği resmi bir ağızdan ilk kez açıklandı! Haber, Crytek’in animasyon sorumulusu Steven Bender’in ağzıdan direk olarak geliyor.
  Bender’in söylediklerine göre, 2. bölümde hikaye sadece Koreliler ve yaratıklar etrafında devam etmeyecek. Grafikler üzerine daha da odaklanılacak.  Bender, özellikle karakterlerdeki yüz dokuları olmak üzere oyun içeresindeki kaplamalarda ve 3 boyutlu animasyonlarda pek çok ilerleme olacağını belirtiliyor. Onların en büyük amacının ise, oyunun görselliğini daha da gelişmiş bir düzeye götürmek olduğunu söylüyor ve ekliyor; Bu düzey fotogerçekci film kalitesine yakın bir kalite olarak düşünülebilir!

  Crysis, hali hazırda zaten fotorealistik bir görüntüyü bizlere sunmaktan geri kalmayan bir yapım. Doğrusu, Bender’in bu açıklamlarından sonra insan ‘Crysis’in devamında daha nasıl bir görsellik ve oyun tecrübesi bizleri bekliyor ki?’ demekten kendini alamıyor…
  avatar  Geri: CRYSIS 2 Yolda

  Mesaj tarafından  Bir Ptsi Şub. 14, 2011 2:49 pm

  Arkadaşım gereksiz konular açma lütfen.Zaten birsürü haber var sitede crysis 2 ile ilgili.Zaten metin 2 konusuna açılmış.lütfen yapma bunu artık.

   Forum Saati Perş. Ocak 24, 2019 12:07 am